МОСКАЛІ / Москалі / Запретные темы, политика, история, здоровье, религия

Москалі →  МОСКАЛІ

Москалі і росіяни – це різні виміри, це – як “метр” і “вольт”. Багато хто помилково ототожнює їх. Насправді москаль – найлютіший ворог Росії, він вихолощує її, виснажує її заради непотрібних їй цілей і цінностей, паразитує на її культурі, сварить з нею її сусідів.
«Добрый день, бабушка, я москаль» — «Та який же ви москаль, — ви ж нормальний чоловік»
(з діалогу на полонині між москвичем-туристом і гуцулкою)
Москалі – це не національність, а спосіб мислення. Я теж іноді буваю москалем.
Зараз комусь зручно, щоб усіх, хто в Україні розмовляє російською, назвати «москалями» і протиставити їх «хохлам»/«українцям»/"іншим". Це – конкретний приклад, як через підміну терміну можна нас посварити між собою.
Москалі – це не нація, це – збірний образ слуг і «великих кормчих» імперії. Спробуємо описати цей вид імперців – і не тільки з-за вузько наукового інтересу.

Звідки москалі взялися

Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями,
Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами.
(Тарас Шевченко)
В «Упанішадах», «Рігведі», Біблії та інших «словах-о-полку-Ігоревім» про москалів нічого не пишеться, і не дивно – тоді їх ще і не пчихалося.
Москалі існують стільки, скільки існує Московська-Російська-Радянська імперія. Як бацила, вони поширюються по всьому імперському просторі, заражуючи не тільки простих роботяг, але й амбітних інтелектуалів міфами величі, могутності і багатства — читай: пихи, грубої сили і повного шлунка за чужий рахунок.
Москалі нізвідки не взялися – їх створювала правляча імперська влада. Початки її – в розгульній опричнині часів Івана Грозного, а, можливо й ще глибше – в орді.
Проте, по суті, москалі як явище на наших землях з'явилися після Переяславської ради – і першими москалями були зрадники, котрі за безцінь віддавали свободи свого народу, зрікаючись Батьківщини за імперські привілеї. Таке, зрештою, відбувається і зараз.
«Хочеш перемогти ворога – виховай його дітей», каже східна мудрість. Цей метод яничарів був особливо ефективно застосований в СРСР, де мільйони дітей, чиї батьки погинули на війнах або в сталінських таборах, зростали без пам'яті. (… ВІДСТУП… Странік…, впізнаеш себе)
З таких дітей формувалася каста, яка не мала минулого. А пізніше їхні нащадки продовжили справу батьків. І зараз їхня віра – глибоке емоційне переконання, оплетене сімейними традиціями.
Для того, щоб з людини зробити москаля, її треба було люмпенізувати, відірвати її від цінностей, зробити мораль гнучкою і залежною від вигод імперії. Для цього використовувалися міста, в плавильні котли яких кидалося багато різних націй.
Втім, москаль – це свідомість, а не походження.

Ознаки москаля
"… Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль." (Володимир Маяковський, «Долг Украине», 1926)
Нам не все равно, что произойдет с тем, что Россия и СССР собирали веками. (з інтернет-форуму)
Москалі – здебільшого кочові (в гіршому розумінні цього слова) істоти. Їхня батьківщина або там, де добре (колись – в Криму, в Ризі, Вільнюсі або у Києві чи Львові, тепер – в Іспанії з двома півголими мулатками у ванній), або там, куди пошлють розширювати поглиблення і підвищувати пониження, а здебільшого – широка країна їхня рідна, де не плюнь.
Їм чужі європейські цінності толерантності, верховенства закону, прав особи, власності, поваги до опонента і діалогу з ним.
Москалі – люди великих імперій. Без імперії москалю життя нема. Він і справді щиро вірить в її абсурдні ідеали, щиро кладе своє життя заради її безумних цілей.
Загатити кістьми пів-Сибіру, принести комуністичне щастя в останню гондураську чи бушменську хатину чи забабахати найбільшу в світі атомну боєголовку – все це вчинки, гідні москалів.
Москалі – здебільшого гігантомани. От якщо б усі гори в один камінь, а всі моря в одну калюжу, і от як би булькнути цим каменем – ото була б велич! А ще краще – якби таким стратегічним каменем та й по ворогах бабахнути. Зразу б замовкли, піндосівські фашисти.
Москалі – істоти агресивні і постійно воюючі. У них завжди є вороги, які здебільшого підступні – чи натовські фашисти, чи ватіканські сатаністи, чи дикі гуцульські бандерівці, чи світові масони-сіоністи.
Москалі – здебільшого істоти світлого майбутнього, до якого йдуть з достатньо темного теперішнього. Це світле майбутнє, достатньо тьмяне і слабозмістовне, втім, успішно і нахабно нав’язується інакшим. Ну а кому не подобається – ми не винні…
Москалі – істоти з короткою і гнучкою пам’яттю. Минуле їхнє – все ще не до кінця з’ясоване, але також світле. Воно досі проявляється, як фотоплівка, і по суті, є дзеркальним відбиттям світлого майбутнього.
Вони краще пам’ятають те, що поросло 300-річним мохом історії, ніж те, що було 15 років тому, тому зазвичай багато ностальгують. Їхня пам'ять – винятково вибіркова, самозакохана і самовозвеличуюча, недіалогічна і несамокритична.
Москалі розмовляють матюками, а не просто лаються ними, як звичайні люди.
Кожним словом в розмові вони вступають в неприродний статевий зв'язок зі своїми співрозмовниками і їхніми родичами, а також з деревами, машинами, країнами, думками, великими філософами і тваринами, що випадково пробігають поруч. Інколи складається враження, що бачать вони не очима, а геніталіями.
Їхнє мовлення – це, по суті, згвалтування мозку, нахраписте, насильницьке, нав«язливе перетворення світу в пеніси і вагіни.
Москалі – зазнайки і хвальки, здебільшого хами. Вони позичили велику російську культуру для того, щоб нею чванитися, а також для підкорення неросійських народів і розчинення їхніх „маленьких“ культур.
Росіянам серйозно не пощастило з москалями – разом з імперським розмахом для своєї культури вони отримали на додачу штамп окупантів. Прямий приклад такої шкоди – хибне ототожнення москаля з росіянином.
Москалі – любителі роздавати ярлики. Усі, кому щось не подобається, перетворюються в фашистів, ворожих шпигунів, зрадників і просто ворогів народу.

Внутрішньовидові відмінності москалів

Российская Империя собрала огромные земли, от Аляски до Варшавы, и Финляндии.
Многие сами теперь по себе, и дай им бог здоровья и процветания, многие с нами.
Но слюной брызжют только у вас, в хохляндии, да главный грузин. (з форуму УП)

Москаль – істота геть різнотипова. Мабуть, тільки у комах більша розмаїтість видів.
Оскільки імперія – потуга мілітарна, то армія – її вістря, а армійський москаль – найбільш еталонний типаж — саме слово „москаль“ недарма походить від назви солдата царських військ.
»От тут стояли атомні підводні човни. А тут складували боєголовки. Одна така головка – і Флоріди більше не існує! Уявляєте – не існує більше Флоріди!" – з ностальгуючою радістю заявив один з таких імперців у музеї підводних човнів у Севастополі.
"Наукою доказано – української мови не існує!" — слоган окремого, наукового виду москаля. Ці люди наполегливо деконструюють будь-які альтернативні «руськості».
Існують і інші москалі. «Тупий вонючий жлоб-хохол» не дає жити побутовому москалю, «антихристиянський мазепинсько-петлюровський укрожидомасон» — релігійному москалю, «хохол, которий тиріт газ» — економічному москалю. «Говори со мной по-человечески!», вимагає продавщиця з Полтавщини чи Хмельниччини родом у київському супермаркеті – от вам і базарний москаль.
Серед москалів – ті, що зреклися себе, інерційні люди, перелякані (а тому агресивні) індивіди, а також глибоко переконані у своїй місії імперці. Так що, як бачите, мотивація бути москалем – геть різна.
Москаль – істота, згідно законів Дарвіна, еволюціонуюча. Спочатку був гомо імперікус дореволюціоніс, пізніше — гомо совєтікус – черговий етап еволюції імперця. Зараз маємо новий, ще не до кінця описаний вид «гомо посткомуністус».
Вищеописаний «москаль» — це "ідеальний", а, відтак, неіснуючий москаль.
Таких не буває – вони здебільшого вимерли за пізнього Брежнєва разом з ним. Проте 70-, 80- і навіть 90-процентні москалі інколи зустрічаються в наших степах, ще рідше в лісах, і зовсім уже рідко забрідають у наші гори.

Убий в собі москаля, або надія є
Розруха – не в клозетах, а в головах. (Професор Преображенський)

Що робити, якщо Вас назвали москалем? Подумайте – може, у вас є якісь з-поміж перелічених вище рис.
Варто, втім, обережно ставитися до невігластва, особливо якщо воно вбралося у вишиванку і широкі шаровари – у нас симетрично до москалів теж виробився аналогічний типаж.
Що робити, якщо Ви помітили у себе симптоми москаля? Яка цьому протидія?
Москаль – це як грип. Він може жити всередині вас. Навіть 10-процентний москаль уже небезпечний, бо яко вірус має змогу розмножуватися і заражувати рідних і близьких (навіть через телефон та інтернет-зв'язок) – отож, будьте пильні! Симптоми москаля перелічені вище.
Москаль – це не назавжди. Це лікується – лише треба мати бажання.
Варто думати. Варто поважати інакших. Варто плекати самокритичність. Варто бути політичним українцем чи просто толерантним громадянином своєї країни – а ця ідентичність з імперцем несумісна.
Інколи треба проводити профілактику – чи не появилося раптом марної зневаги до іншого народу, почуття зверхності і пихи, агресії і нехтування діалогом.
Варто, зрештою, перечитувати тексти, наприклад, Валуєвського і Емського указів, "Інтернаціоналізм чи русифікацію" Івана Дзюби, сучасних шовіністів типу Дугіна чи хоча б послухати Володимира Вольфовича Жириновського з його немитими чобітьми.
І варто пам’ятати: москалі – не національність, а спосіб мислення.
І тоді москалі стають просто моськалями – дрібними, дзявкучими і кумедними, хіба інколи шумними, а, відтак, втомливими. А нашим слонам, звісно, пора далі.
  • +3
  • 15 апреля 2009, 16:03
  • melkor

 

Комментарии (15)

RSS свернуть / развернуть
+
0
Шото в этом есть… Но букафф много…
И фоопще москаль он и в африке москаль, мож он и человек хороший но вин мэни не брат!
avatar

J7k

  • 15 апреля 2009, 16:26
+
-1
Дешевая, местечковая, националистическая поделка.
avatar

andreiivanoff

  • 15 апреля 2009, 18:03
+
+2
Вы опознали в себе москаля или росиянина? Росиянин бы не обиделся, потому что статья как раз указывает на то что это абсолютно разные понятия, а вот москаль согласно определениям…

А мне понравилось )
avatar

lenin

  • 15 апреля 2009, 23:02
+
0
Что за слово то такое Москаль?
avatar

Faxfox

  • 16 апреля 2009, 08:52
+
0
Слово древнее, и происходит от старого названия России, Моксель или народа Московитов. Ну корни я думаю мы врядли найдем, а вот употребляется оно уже лет 500 так точно.
avatar

melkor

  • 16 апреля 2009, 11:35
+
0
Вообще-то я — космополит, поскольку — ученый. Меня более интересует истина и факты, чем всякие досужие мнения и различные притянутые за уши интерпретации. А по поводу вашего коммента цитатку из классиков вспоминаю: «Националисты – как дворовые псы, руки лижуть и хвостом виляють, дабы получить имперскую подачку, а будучи независимыми злобно лають, слюной исходя».
avatar

andreiivanoff

  • 17 апреля 2009, 17:34
+
0
А если не секрет, что за ученый?
avatar

dak0ta

  • 18 апреля 2009, 01:29
+
-2
Малопонятный, злобный бред. Писал явно тупой хохол с обвислыми вусами… Отдыхающий Канарчиковой дачи.
avatar

ljamin

  • 18 апреля 2009, 15:18
+
0
Ще один москаль
avatar

soul

  • 24 апреля 2009, 20:28
+
0
Смачно написано! Респект!!!
avatar

pavel

  • 28 мая 2009, 12:22
+
+2
Москаль в переводе означает захватчик, военный человек а в китайском языке Россия пишется двумя иероглифами солдат и государство и в русской транскрипции звучит Э ГО, тогда как Франция звучит как страна законов
avatar

ppupa

  • 1 июня 2009, 17:45
+
0
Оно означает не в переводе, а так оно и есть.
avatar

melkor

  • 1 июня 2009, 22:31
+
0
Забавная трактовка, не слышал, мне поравилась…
avatar

J7k

  • 2 июня 2009, 15:36
+
0
У Тараса Григорьевича по этому поводу есть много хороших строк.
avatar

lenin

  • 2 июня 2009, 20:22

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.